0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
JYDQM kayan ambar kapısı Donanım Ahır Kapı Kiti Yük Taşıyan Çift Ahır Kapı donanım kiti Karbon Çelik Ahır Kapı Parça Lanet Kapı (Renk:

JYDQM kayan ambar kapısı Donanım Ahır Kapı Kiti Yük Taşıyan Çift Ahır Kapı donanım kiti Karbon Çelik Ahır Kapı Parça Lanet Kapı (Renk:

₺ 176.60
Depoda

İşlenmemiş

Parametreler : 1.Bu donanım kiti tek kapı içindir.basit ve sanatsal stil için farklı stiller ve farklı kapı renkleri ile eşleşebilir.her ikisi için de. Kurulum ve Çok Yönlü : Kayan ambar kapısı kiti sağlam, tek parça bir yapıdır. Ağır Karbonlu Çelik : Çift ahır kapısı donanım kiti, kapılarınızı daha düzgün kaydırmak için harika bir tasarımdır.Lütfen satın almadan önce duvarınızın ağır kapı panelini asacak kadar güçlü olduğundan emin olun.Kayan ambar kapısı donanımı, yatak odasına, çalışma odasına, oturma odasına, mutfağa, banyoya, dolaba vb.Kayar Makaralar : Kaliteli rulman çeliği, tekerleklerin rayda sorunsuz çalışmasını sağlar.Sorunsuz ve sessiz kayma mevcut olabilir.basit ve sanatsal stil için farklı stiller ve farklı kapı renkleri ile eşleşebilir.Yukarıdaki gibi detaylar silindirler ve palet arasındaki sürtünmeyi azaltabilir. Monte edilmek üzere popülerdir. Sadece ana ürünleri sat, diğer ürünleri satma.Kayar Makaralar : Kaliteli rulman çeliği, tekerleklerin rayda sorunsuz çalışmasını sağlar.PLS NOT : SADECE donanım kiti satılıktır, kapı paneli dahil değildir.İtme-çekme açma ve kapama yolu, modern dekorasyon stili için oldukça uygun olan çok fazla alan tasarrufu sağlar.It 0,24"/6 mm karbon çeliğe sahip ve uzun süreli hizmet için paslanmayan, aşınmaya dayanıklı kalması için siyah bir güçle kaplanmış yapılar.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler