0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
Yeni 4 cm / 4g 1 adet Balıkçılık Lures 5 Renkler Mevcut Krank yem Yapay Yapmak Gerçekçi Balıkçılık Wobblers - (Renk: C2)

Yeni 4 cm / 4g 1 adet Balıkçılık Lures 5 Renkler Mevcut Krank yem Yapay Yapmak Gerçekçi Balıkçılık Wobblers - (Renk: C2)

₺ 0.67
Depoda

İşlenmemiş

Renk : C2. Paket içeriği : OPP paketi. 3 D gözler, balık tutkunları için mükemmel bir araçtır.Renkli vücut balık yakalamayı kolaylaştırabilir.Suda gerçekçi ve hızlı hareket.Renk : C2. Paket içeriği : OPP paketi. 3 D gözler, balık tutkunları için mükemmel bir araçtır.Renkli vücut balık yakalamayı kolaylaştırabilir.Suda gerçekçi ve hızlı hareket.Özellikleri : 3 D gözler balıkçılık severler için mükemmel bir araç yapmak.Renkli vücut balık yakalamayı kolaylaştırabilir.Suda gerçekçi ve hızlı hareket.Balıkları cezbetmek için mükemmel görsel efekt.Marka : Stil : Krank Uzunluğu : 4cm Ağırlık : 4g Renk : 5 Farklı Renk Kanca : Yüksek karbonlu çelik üçlü kanca Paket içeriği : OPP Paket içeriği : 1 adet cazibesi ( kaliteli ) Ürün özellikleri : Pozisyon : Nehir, Rezervuar Gölet, Okyanus Tekne Balıkçılığı, Okyanus Plaj Balıkçılığı, Dere, Göl Kategori : Simli Model numarası : NY044 Type : Yapay yempozisyon : Okyanus Kaya Fshing.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler