0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
PDGJG Pembe Beyaz Profesyonel Bale Kadın Performans Sahne Bale Cosutmes Rekabet Elbise (Renk: Resim Renk, Boyutu: M Kodu)

PDGJG Pembe Beyaz Profesyonel Bale Kadın Performans Sahne Bale Cosutmes Rekabet Elbise (Renk: Resim Renk, Boyutu: M Kodu)

₺ 0.33
Depoda

İşlenmemiş

Pembe ve beyaz profesyonel balerin performans sahne bale kostümü rekabet takım elbise.Güzel dans kıyafetleri sizi daha güzel ve mizaçlı gösterir ve sahnedeki en güzel tarafı açmanıza izin verir.Giyim işçiliği, dayanıklı ve rahat kumaş, cilt dostu malzeme.Sahne performanslarına, dans yarışmalarına ve tatillere katılabilirler parties.It akraba ve arkadaşlar için bir hediye olarak da kullanılabilir.Pembe ve beyaz profesyonel balerin performans sahne bale kostümü rekabet takım elbise.Güzel dans kıyafetleri sizi daha güzel ve mizaçlı gösterir ve sahnedeki en güzel tarafı açmanıza izin verir.Giyim işçiliği, dayanıklı ve rahat kumaş, cilt dostu malzeme.Sahne performanslarına, dans yarışmalarına ve tatillere katılabilirler parties.It akraba ve arkadaşlar için bir hediye olarak da kullanılabilir.Paket içeriği : 1 * dans kostümünotlar : 1. Boyut manuel olarak ölçülür, 1-3 cm (1 cm=0.39 inç) farkına izin verin.2. Renkler aynı olsa bile farklı ortamlar ve farklı ışıklar farklı renklerde görünecektir.Lütfen makul renk farkına izin verin.3. Sipariş verdikten sonra pişman olmayacağınızdan emin olmak için lütfen sipariş vermeden önce rengi, boyutu ve diğer bilgileri onaylayın.2. Renkler aynı olsa bile farklı ortamlar ve farklı ışıklar farklı renklerde görünecektir.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler