0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
LLLY Peçete Halkası 8 adet Peçete Halkası Beyaz Çiçek Peçete Halkası Peçete Düğmesi Düğün Ziyafet Masa Dekorasyon Peçete Halkası (Renk:

LLLY Peçete Halkası 8 adet Peçete Halkası Beyaz Çiçek Peçete Halkası Peçete Düğmesi Düğün Ziyafet Masa Dekorasyon Peçete Halkası (Renk:

₺ 2.00
Depoda

İşlenmemiş

- Mükemmel işçilik, zarif detaylar ve detaylar her yerde görülebilir. - Bu pratik peçete tokası, aile veya Şükran Günü, Paskalya, Noel partisi dekorasyonu için en iyi seçimdir. - Yemek masanıza şıklık getirin ve yemek masası düzeninizi mükemmelleştirin. - Mükemmel ve zarif masaüstü dekorasyonu, Şükran günü partinize, doğum günü partinize, aile toplantınıza vb.Farklı bir güzellik getirecektir. - Bu dekoratif peçete düğmesi düğünler, akşam yemekleri, yıldönümleri, piknikler, partiler, tatiller vb.İçin uygundur. - Mükemmel işçilik, zarif detaylar ve detaylar her yerde görülebilir. - Bu pratik peçete tokası, aile veya Şükran Günü, Paskalya, Noel partisi dekorasyonu için en iyi seçimdir. - Yemek masanıza şıklık getirin ve yemek masası düzeninizi mükemmelleştirin. - Mükemmel ve zarif masaüstü dekorasyonu, Şükran günü partinize, doğum günü partinize, aile toplantınıza vb.Farklı bir güzellik getirecektir. - Bu dekoratif peçete düğmesi düğünler, akşam yemekleri, yıldönümleri, piknikler, partiler, tatiller vb.İçin uygundur.Özellik : - Mükemmel işçilik, zarif detaylar ve detaylar her yerde görülebilir.- Bu pratik peçete tokası, aile veya Şükran Günü, Paskalya, Noel partisi dekorasyonu için en iyi seçimdir.- Yemek masanıza şıklık getirin ve yemek masası düzeninizi mükemmelleştirin.- Mükemmel ve zarif masaüstü dekorasyonu, Şükran günü partinize, doğum günü partinize, aile toplantınıza vb.Farklı bir güzellik getirecektir.- Bu dekoratif peçete düğmesi düğünler, akşam yemekleri, yıldönümleri, piknikler, partiler, tatiller vb.İçin uygundur.Boyutu : çapı yaklaşık 3.8 cmmalzeme : Metal + plastikrenk : Beyaz+altınpaket içeriği : 8* peçete halkasısadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey.Izin verilen ölçüm hatası +/- 1-3cm.Işık ve ekran ayar farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Farklı manuel ölçüm nedeniyle hafif boyut farkına izin verin.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler