0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
Silikon isıtma pedi, Silikon ısıtma Mat 300mm Çap Güvenli Güçlü Yapıştırıcı Geliştirilmiş 300W NTC 100K Termistör ile 3D Yazıcı (DC24V)

Silikon isıtma pedi, Silikon ısıtma Mat 300mm Çap Güvenli Güçlü Yapıştırıcı Geliştirilmiş 300W NTC 100K Termistör ile 3D Yazıcı (DC24V)

₺ 75.48
Depoda

İşlenmemiş

Uygulama kapsamı : Büyük bir yedek olan 3 D yazıcılar için özel olarak tasarlanmış 300mm ısıtma silikon ped çapı.GÜVENLİ VE eşit : Rep Rap PCB ısıtmalı yataklardan daha güvenli ve daha güvenilir ısı kaynağı.Yüzey boyunca daha eşit ısıtma için geliştirilmiş silikon.ELASTİK VE YUMUŞAK : Mükemmel silikon malzeme, çevre dostu, toksik olmayan ve zararsız, iyi esneklik ve yumuşaklık ile.Isıya dayanıklı : Yerli silikon tipi, 180℃ için ısıtma sıcaklığı, yüksek sıcaklığa dayanıklı, 300 W için güç. GÜÇLÜ yapıştırıcı : Yüzey NTC 100 K termistör ile monte edilir, arkada güçlü yapıştırıcı ile birlikte gelir, gevşemesi kolay değildir. 1. Isıya dayanıklı : Yerli silikon tipi, 180 ℃ için ısıtma sıcaklığı, yüksek sıcaklığa dayanıklı, 300 W2 için güç. GÜVENLİ VE eşit : Rep Rap PCB ısıtmalı yataklardan daha güvenli ve daha güvenilir ısı kaynağı.Yüzey boyunca daha eşit ısıtma için geliştirilmiş silikon3. Güçlü yapıştırıcı : Yüzey NTC 100 K termistör ile monte edilmiştir, arkada güçlü yapıştırıcı ile birlikte gelir, gevşetilmesi kolay değildir4. ELASTİK VE YUMUŞAK : Mükemmel silikon malzeme, çevre dostu, toksik olmayan ve zararsız, iyi esneklik ve yumuşaklık5. Uygulama kapsamı : Büyük bir yedek olan 3 D yazıcılar için özel olarak tasarlanmış 300mm ısıtma silikon ped çapışartname : Öğe türü : silikon ısıtma pediürün malzemesi : silikonürün özellikleri : Çap : Yaklaşık. 300mm / 11.81 ingüç : 300 Würün Uygulanabilirliği : 3 D yazıcı ile kullanım için özel olarak tasarlanmışkullanımı Göster : Ürünü çıkardıktan ve kurduktan sonra kullanılabilir.Paket listesi : 1 x silikon ısıtma yastığı.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Silicone Heating Pad
Product Material:
Silicone
Product Specifications:
Diameter
Power:
300W
Product Applicability:
Specially designed for use with 3D printers
How to Use:
After taking out the product and installing, it can be used.:
Package List:
1 x Silicone Heating Pad:

Benzer cümleler