0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
2 Paket Sürüngen Gıda ve Su Bulaşık Köşe Kase Kaya Solucanı Besleyici Leopar Gecko Kertenkele Örümcek Akrep Bukalemun (A)

2 Paket Sürüngen Gıda ve Su Bulaşık Köşe Kase Kaya Solucanı Besleyici Leopar Gecko Kertenkele Örümcek Akrep Bukalemun (A)

₺ 1.33
Depoda

İşlenmemiş

Kaliteli reçine malzemeden yapılmış, çevre koruma.Küçük ve Orta Boy set.Ürün boyutu önlemler yaklaşık : 8x8x2 cm / 3.1x3.1x0. 8 inç ( L x W x H); 13x13x3. 5 cm / 5. 1x5. 1x1. 4 inç ( L x W x H);.Doğal renk, sürüngenleriniz ve küçük hayvanlarınız için sulama ve besleme için ideal teraryum kaseleri.Temizlemesi kolay.Kaseyi temizlemek için su ve fırça ile yıkayın ;.Bunlar sığ ve temizlemesi kolay kaselerdir .Alçak oturur ve leopar kertenkeleleri gibi küçük kertenkeleler tarafından kolayca erişilebilir, bu kaseler sürüngen bebekleriniz için sağlam bir değerdir.Leopar, kertenkele, kertenkele, örümcek, akrep, bukalemun ve daha fazlası gibi sürüngenler için mükemmel mama kaseleri.Kaliteli reçine malzemeden yapılmış, çevre koruma.Küçük ve Orta Boy set.Ürün boyutu önlemler yaklaşık : 8x8x2 cm / 3.1x3.1x0. 8 inç ( L x W x H); 13x13x3. 5 cm / 5. 1x5. 1x1. 4 inç ( L x W x H);.Doğal renk, sürüngenleriniz ve küçük hayvanlarınız için sulama ve besleme için ideal teraryum kaseleri.Temizlemesi kolay.Kaseyi temizlemek için su ve fırça ile yıkayın ;.Bunlar sığ ve temizlemesi kolay kaselerdir .Alçak oturur ve leopar kertenkeleleri gibi küçük kertenkeleler tarafından kolayca erişilebilir, bu kaseler sürüngen bebekleriniz için sağlam bir değerdir.Leopar, kertenkele, kertenkele, örümcek, akrep, bukalemun ve daha fazlası gibi sürüngenler için mükemmel mama kaseleri.Kaliteli reçine malzemeden yapılmış, çevre koruma; Temizlenmesi kolay.Suyla yıkayın ve kaseyi temizlemek için fırçalayın ; Hem su hem de yemek kabı için iyidir.2'li paket, yani biri su kabı, diğeri mama kabı olabilir; Leopar, kertenkele, kertenkele, örümcek, akrep, bukalemun ve daha fazlası gibi sürüngenler için mükemmel mama kapları.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler