0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
jenerik Çok kullanımlı Paslanmaz Çelik bulaşıklık Çift Lavabo Drenaj Rafı Ayarlanabilir Mutfak Organizatör Raf bulaşıklık Lavabo Kurutma

jenerik Çok kullanımlı Paslanmaz Çelik bulaşıklık Çift Lavabo Drenaj Rafı Ayarlanabilir Mutfak Organizatör Raf bulaşıklık Lavabo Kurutma

₺ 1463.54
Depoda

İşlenmemiş

Sağlam ayaklı üstün kaliteli sağlam yapı; vantuzlar rafı yerinde tutar.Şartname : Renk : siyahmalzeme : paslanmaz Çelik Tipi : 1 katmanlı ayarlanabilir Uzunluk : İç uzunluk : 58-93cm Outer uzunluğu : 62-97cm1 Katman : Genişlik 27cm, yükseklik 56cm.Paket içeriği : 1 x bulaşıklık (tam set, montajı kolay)(resimde gösterilen bulaşık ve diğer mutfak eşyaları dahil değildir) Uyarı : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif boyut farkına izin verin.Ayarlanabilir Uzunluk : İç Uzunluk : 58-93cm, Dış Uzunluk : 62-97cm, 1 Katman : Genişlik 27cm, Yükseklik 56cm.ÇOK YÖNLÜ : Farklı mutfak eşyalarına uyacak şekilde bölünmüş bölmelerle birlikte gelir, bir kesme tahtası tutucusu, çok amaçlı tutucular, raflar ve kancalar tercihinize göre yerleştirilebilir.Malzeme : Paslanmaz Çelik.Monitör, kamera veya diğer faktörler nedeniyle biraz renk farkı olabilir, lütfen fiziksel öğeye bakın.ÇOK YÖNLÜ : Farklı mutfak eşyalarına uyacak şekilde bölünmüş bölmelerle birlikte gelir, bir kesme tahtası tutucusu, çok amaçlı tutucular, raflar ve kancalar tercihinize göre yerleştirilebilir.ÇOK YÖNLÜLÜK : Çeşitli mutfak eşyalarına uyacak şekilde bölünmüş bölmeler, kesme tahtası tutucusu, çok amaçlı tutucular, raflar ve kancalar ile birlikte gelir.YER tasarrufu : Küçük mutfaklar için mükemmel olan diğer tüm mutfak gereçlerinizi saklamak için bol miktarda alan sunar; Mutfağınızı temiz ve temiz tutmak için hem bulaşık süzgeci hem de saklama alanı görevi görür.

Diğer karakterislikler

Color:
Black
Material:
Stainless Steel
Type:
1 Tier
Adjustable Length:
Inner Length
Outer Length:
62-97cm
1 Tier:
Width 27cm,Height 56cm.
Features:
USER-FRIENDLY DESIGN:
Helps dry your dishes effectively without blocking the faucet; it's easy to assemble; baskets & holders are easy to clean.
SPACE SAVER:
Offers plenty of space to store all your other kitchenware, perfect for small kitchens; serves both as dish drainer and storage to keep your kitchen neat and clean.
PREMIUM QUALITY & STABLE STRUCTURE:
Rust-proof stainless steel ensures long duration; stable structure with sturdy legs; suction cups keep the rack in place.
VERSATILE:
Comes with divided compartments to fit different kitchen items, a chopping board holder, the multi-purpose holders, racks and hooks can be placed at your preference. It provides a great solution to cluttered countertop.
Package Included:
1 x Dish Rack (full set, easy to assemble):
(dish and other utensils shown in the picture NOT included):
Notice:
Please allow slight dimension difference due to manual measurement.:
Please consider the actual sizes in the listing as the pictures are generally enlarged to show detail.:
There might be a little color difference due to the monitor, camera or other factors, please refer to the physical item. :

Benzer cümleler